Ürünler

•Yüksek verimliliğe sahip, multikristalin silikon solar hücreleri yüksek iletkenliği ve dokulu camları ile %16.2'e kadar modül verimi sağlayarak kurulum giderlerini en aza indirir ve birim alanı başına sisteminizin kWh verimini en üst düzeye çıkarır.


•0W ila +5W oranında pozitif enerji toleransı tabela gücünde veya üzerinde modül almanızı sağlar ve modül uyumsuzluğu kaybını en aza indirerek sistem veriminin artmasına katkıda bulunur.


•TÜV Rheinland Enerji Verimliliği Testi ve Photon Testinde elde edilen başarı yüksek performansın ve yıllık enerji veriminin bir göstergesidir.

•Yüksek verimliliğe sahip, multikristalin silikon solar hücreleri yüksek iletkenliği ve dokulu camları ile %16.2'e kadar modül verimi sağlayarak kurulum giderlerini en aza indirir ve birim alanı başına sisteminizin kWh verimini en üst düzeye çıkarır. •0W ila +5W oranında pozitif enerji toleransı tabela gücünde veya üzerinde modül almanızı sağl..
Details
Bu fotovoltaik modüller  yüksek güç gereksinimi olan uygulamalar için sürekli ve güvenilir enerji üretmek için tasarlanmıştır. %14,1'e kadar verimlilikleri vardır

Tipik Kullanım Alanları:

*Şebeke Senkronizasyonlu Sistemler 
*Şebekeden Bağımsız Sistemler

*Çatı üstü uygulamalı  PV sistemleri(çatıya paralel)

*Çatı üstü uygulamalı PV Sistemleri(çatı üzeri konstrüksiyonlu)

*Açık hava zemine uygulamalı PV sistemleri


Bu fotovoltaik modüller  yüksek güç gereksinimi olan uygulamalar için sürekli ve güvenilir enerji üretmek için tasarlanmıştır. %14,1'e kadar verimlilikleri vardır Tipik Kullanım Alanları: *Şebeke Senkronizasyonlu Sistemler  *Şebekeden Bağımsız Sistemler *Çatı üstü uygulamalı  PV sistemleri(çatıya paralel) *Çatı üstü uygulamalı PV Sistemleri(ça..
Details